Výuka pro firmy

Vsaďte na kvalitu a dlouholeté zkušenosti

Nehrajeme na cenu, ale na kvalitu. Pro výuku si vybíráme pouze kvalifikované a zkušené lektory.

Kvalitu výuky navíc průběžně hlídáme a pracujeme na jejím postupném zvyšování.

Každému studentovi připravíme individuální studijní program a na jeho dodržování dohlížíme.

Pokud chcete vsadit na kvalitu, jsme tu pro Vás!

Zjistěte více na našem webu: https://lingua-centrum.cz/kurzy/jazykove-kurzy-pro-firmy/

Nabídka vyučovaných jazyků

Angličtina

Ruština

Němčina

Italština

Španělština

Japonština

Čínština

Francouzština

Čeština pro cizince

Pokud uvažujete o jazykové výuce pro své zaměstnance, obraťte se na nás. Na základě Vašich konkrétních potřeb přizpůsobíme obsah výuky pro jednotlivé zaměstnance. Zaměstnanec musí být schopný cizí jazyk využít na své pracovní pozici.

Součástí výuky je také průběžné prověřování jazykového progresu studentů. Připravíme pro Vás vstupní test, průběžný úrovňový test a také závěrečný test.

Pro studenty jsme schopni sestavit kombinované kurzy, ve kterých se střídá český lektor s rodilým mluvčím.

Rádi se za Vámi zastavíme na konzultační schůzku

Zeptejte se našich klientů na jejich spokojenost