Skupinové kurzy

Uvažujete o skupinovém kurzu?

Skupinová výuka s individuálním přístupem

Nabídka vyučovaných jazyků

Angličtina

Ruština

Němčina

Italština

Španělština

Japonština

Čínština

Francouzština

Čeština pro cizince

Máme pro vás volná místa v kurzech na školní rok 2021/2022

Název kurzu

jazyk

úroveň

Rozvrh

Trvání kurzu

Proč studovat skupinové kurzy u nás?

výuka v menších skupinách

Zaměřujeme se na menší skupinky do 4 studentů. V hodinách budete mít dostatek prostoru na interakci s lektorem. Zároveň budete moci využít všech výhod skupinové výuky, jako je práce ve dvojicích a konverzace v cizím jazyku se spolužáky.

Lektoři jsou vždy zkušení profesionálové

Při výběru lektorů uplatňujeme přísná kritéria, jako jsou např. povinnost prokázat pedagogické a jazykové dovednosti příslušnými certifikáty. Klademe důraz na lektorovy zkušenosti a v neposlední řadě také na jeho nadšení a zapálení do výuky cizích jazyků.

Kontrolujeme průběžně kvalitu výuky

Abychom byli schopni dlouhodobě zajistit vysokou kvalitu výuky cizích jazyků, probíhají v našich hodinách pravidelné hospitace majitelkou jazykové školy.

Máme více, jak 20-ti leté zkušenosti s výukou jazyků

Naše zaměření na kvalitu výuky a Vaše dlouhodobá přízeň nám umožnily být zde s Vámi již déle jak 20 let. Vaše důvěra nám dodává energii a motivaci pracovat i nadále na zlepšování úrovně našich služeb.

Jaké kurzy u nás můžete studovat?

konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Konverzační kurzy jsou vhodným doplňkem k výuce cizích jazyků. Pomohou zdokonalit Vaše porozumění mluvenému slovu. Zároveň dostanete více prostoru pro aktivní užití cizího jazyka. Cílem těchto kurzů je dosažení plynulého jazykového projevu.

přípravné kurzy k zahraničním certifikátům

Naše jazyková škola Vás připraví na bezproblémové složení zkoušek FCE a CAE. V průběhu kurzu Vám zprostředkujeme možnost absolvovat tzv. MOCK TEST, na kterém si můžete ověřit svou aktuální připravenost k absolvování zkoušky.

komunikační, konverzační a gramatické kurzy s českými lektory

Potřebujete se naučit cizí jazyk a ještě si nejste úplně "jistí v kramflecích"? Doporučujeme Vám naše všeobecné kurzy, ve kterých rozšíříte svou slovní zásobu, zdokonalíte gramatiku a ztratíte ostych při konverzaci.

přípravné kurzy ke zkouškám

Na přípravných kurzech se zaměřujeme na zdokonalení gramatiky a slovní zásoby, která je vyžadována k úspěšnému absolvování státní jazykové zkoušky. Součástí výuky je také komunikace, kde je největší důraz kladen na užití jazyka v praxi.