Individuální výuka

Výhody individuální výuky u nás

> Tempo výuky přizpůsobíme Vašim možnostem.

> Naši lektoři se vždy zaměřují především na Váš progres.

> Do hodin chodí lektoři připraveni a obsah výuky plánujeme v souhladu se stanoveným učebním plánem.

Individuální výuka = individuální výukový plán

Nabídka vyučovaných jazyků

Angličtina

Ruština

Němčina

Italština

Španělština

Japonština

Čínština

Francouzština

Čeština pro cizince

Jak to celé probíhá?

1. Osobní rozhovor s vedením jazykové školy

Dbáme na osobní přístup a především na kvalitu poskytovaných služeb. Proto je prvním krokem každého studenta, který se u nás rozhodne studovat individuální výuku, osobní rozhovor. Na základě této konzultace určíme Vaši aktuální jazykovou úroveň. Následně zjistíme Vaše cíle, se kterými jste se rozhodli cizí jazyk studovat a podle získaných informací navrhneme vhodný učební plán Vaší individuální výuky.

II. výběr lektora

Na základě získaných informací zvolíme nejvhodnějšího lektora pro Vás. Pokud v průběhu výuky zjistíte, že si s lektorem z jakéhokoliv důvodu nerozumíte, informujte nás prosím. Jsme připraveni pro Vás najít učitele, který Vám bude více vyhovovat.

III. DOHODNUTÍ TERMÍNU a místa VÝUKY

Následně společně najdeme nejvhodnější termín a místo pro Vaši výuku. K dispozici jsou učebny v prostorách naší školy. V případě zájmu jsme však schopni dojíždět na výuku i za Vámi.

IV. Úhrada kurzovného

Individuální kurzy je možné uhradit hotově v kanceláři školy nebo bezhotovostním převodem.

Pomůžeme Vám najít nejvhodnější výuku pro Vás.

New Project (8)