Wattsenglish Ltd.

Veselý chlapík, že?

Představte si, že se podle jeho unikátní metodiky výuky angličtiny v České republice učí více jak 8.000 dětí ve věku od 3-11 let. A více jak 100. 000 dětí sleduje jeho výuková videa. Jmenuje se Steve. Podívejte se na některá videa z výuky, nebo představení metody Wattsenglish zde.

Naše Jazyková škola U Pivovaru je na Vysočině jediná, která má na tuto metodu licenci. Vaše malé špunty seznámíme zábavnou formou se základy angličtiny a budeme je dále rozvíjet tak, že po absolvování série kurzů, budou mluvit a rozumět. A věřte, budou se na kurzy těšit a bavit se v nich.

Jak vlastně vypadá výuka, co je metoda Wattsenglish a čím je výjimečná uvidíte tady. Přijďte se zeptat a vezměte s sebou i svoje děti. Rádi Vám vše ukážeme a vysvětlíme.